button
Job Titelbild

Wir suchen für unsere Niederlassung in Bottrop

Tischler (m/w/d) im Bereich Messebau gesucht!

Kurzbeschreibung

Berufsfeld:

Handwerk: Tischler

Beruf:

Tischler/in

Abschluss:

Hauptschulabschluss

Beschäftigungsort:

Bottrop

Arbeitsbeginn:

01.02.2021

Willkommen

Die ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH steht seit vielen Jahren für zuverlässige Partnerschaft mit unseren Kunden und Mitarbeitern. Mehr als 4.000 Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter unterschiedlichster Qualifikation stehen unseren Kundenunternehmen in nahezu allen Wirtschaftsbereichen täglich zur Verfügung.

Sie möchten Ihre persönlichen Stärken einbringen und auf Dauer erfolgreich sein?

Für einen unserer Kunden suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt eine/n 

Tischler/in

Aufgaben:

  • Tischlerarbeiten im Bereich des Messebaus
  • Arbeitsvorbereitung, Hobeln, Holzoberflächenbearbeitung und Schleifen

Profil:

  • abgeschlossene Ausbildung als Schreiner/in / Tischler/in
  • Erfahrungen im oben genannten Bereich wünschenswert
  • Belastbarkeit, Zuverlässigkeit und Motivation
  • Bereitschaft zu Wochenendarbeit


Unser Angebot:

  •  attraktives Arbeitsumfeld mit guten Perspektiven
  •  eine professionelle Einarbeitung im Kundenunternehmen
  •  Tarifliche Entlohnung nach BZA/DGB Tarifvertrag zzgl.  übertariflicher  Zulagen

WICHTIG:

Wir erstatten keine Kosten, die eventuell durch das Vorstellungsgespräch oder durch die Bewerbung entstehen, wie zum Beispiel Bewerbungs-, Reise-, Verpflegungs- oder Hotelkosten.
Um die Umwelt zu schonen, bevorzugen wir die Online Bewerbung. Eingegangene Bewerbungen werden nicht zurückgeschickt und werden, nach den Datenschutzbestimmungen vernichtet.

ACCURAT Personaldienstleistungen

Schützenstr. 9a, 46236 Bottrop

Tel. 02041 782444-0, Fax. 02041 782444-9

Email Bottrop@accurat.eu

Praca dla pracowników i tych, którzy chcą nimi zostać

W powyższej bazie danych znajdziesz wszystkie kwalifikacje, jakich nasze różne oddziały aktualnie poszukują w Twojej okolicy. Jeżeli aktualnie nie ma interesującego Cię stanowiska, możesz mimo to złożyć z własnej inicjatywy swoje podanie rekrutacyjne w firmie ACCURAT!
Po wpłynięciu Twojego podania rekrutacyjnego zostanie one niezwłoczne sprawdzone i porównane z profilami wymagań naszych klientów. W przypadku znalezienia pasującej do Twoich kwalifikacji oferty niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia na spotkanie w siedzibie naszej firmy i bliższego poznania. Nie rezygnuj, jeżeli nie zgłosimy się od razu! Twoje podanie zostanie mimo tego umieszczone w naszej bazie i często w późniejszym okresie pojawia się możliwość zatrudnienia, o której naturalnie Cię poinformujemy.

Niezwykle ważne jest dla nas zaoferowanie wszystkim naszym pracownikom atrakcyjnego i harmonijnego stanowiska pracy z szerokim spektrum czynności, dopasowanym dla oferowanej wydajności i atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz wysokim poziomem zadowolenia z zatrudnienia. Oprócz ogólnych standardów, jak wynagrodzenie zgodne taryfą Federalnego Zrzeszenia Pracodawców e.V. (BAP)*, min. 24-dniowy urlop (w zależności od długości stażu pracy nawet do 30 dni) oraz umowa o pracę na czas nieokreślony z firmą ACCURAT, oferujemy Ci dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy, elastyczność dzięki koncie czasowym oraz szansę na zatrudnienie przez jedną z firm, będącą naszym klientem. Stałym elementem naszej oferty kierowanej do Ciebie są również szerokie możliwości kształcenia ustawicznego.
Oferujemy Ci stale szeroką paletę możliwości zawodowych i rozwoju kariery, interesujące i atrakcyjne stanowiska pracy dzięki rosnącej bazie stałych klientów, otwartość na nowości oraz kompetentne usługi doradcze. Przez cały czas staramy się wspierać naszych pracowników w realizacji ich zawodowych celów i dawać im możliwość kształtowania swojej kariery wg ich własnych wyobrażeń.

W przypadku pytań lub chęci zdobycia dalszych informacji prosimy o kontakt z nami!

Kontakt

ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH
Zepernicker Chaussee 7
16321 Bernau

Telefon: +49 (0)30 847156 - 0
Faks: +49 (0)30 847156 - 79

E-mail: kontakt@accurat.eu