button
Job Titelbild

Wir suchen für unsere Niederlassung in Bayreuth

Teamplayer Gießerei m/w/d

Kurzbeschreibung

Berufsfeld:

Industrie: Produktionshelfer, Industriemechaniker, Anlagenbediener

Beruf:

Helfer/in - Metallerzeugung, Gießerei

Abschluss:

nicht relevant

Beschäftigungsort:

Bayreuth

Arbeitsbeginn:

09.10.2019

Alles anzeigen

Die ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH
steht seit vielen Jahren für zuverlässige Partnerschaft mit unseren Kunden und Mitarbeiter/innen.

Mehr als 4.000 Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter unterschiedlichster Qualifikation unterstützen unseren Kundenunternehmen in nahezu allen Wirtschaftsbereichen.

Sie sind neugierig geworden? Dann sollten wir persönlich miteinander sprechen.

Rufen Sie uns an, wir erzählen Ihnen dazu gerne mehr.

Wir freuen uns auf Sie.

ACCURAT Personaldienstleistungen

Mittelstr. 12, 95444 Bayreuth

Tel. 0921 1512679-0, Fax. 0921 1512679-9

Email Bayreuth@accurat.eu 


Nicht das Passende? Rufen Sie uns an, wir bieten sehr viele weitere interessante Stellen an.
Gemeinsam finden wir das Passende für Sie.

Wir suchen für unseren Kunden aus der Industrie Verstärkung:  
Sie sind in einem Inhaber- geführten Unternehmen tätig und unterstützen die Kollegen bei der Herstellung von Guss- Teilen.  

Erfahrungen in dieser Branche sind nicht notwendig. Sie sollten Interesse haben, zuverlässig + teamfähig sein. Unser Kunde ist an einer Übernahme interessiert. Eine Einarbeitung erfolgt zu 100%.

Sie sind neugierig? Rufen Sie uns an und erfahren Sie mehr. 

Wir freuen uns auf Sie. 

ACCURAT Personaldienstleistungen

Mittelstr. 12, 95444 Bayreuth

Tel. 0921 1512679-0, Fax. 0921 1512679-9

Email Bayreuth@accurat.eu

Praca dla pracowników i tych, którzy chcą nimi zostać

W powyższej bazie danych znajdziesz wszystkie kwalifikacje, jakich nasze różne oddziały aktualnie poszukują w Twojej okolicy. Jeżeli aktualnie nie ma interesującego Cię stanowiska, możesz mimo to złożyć z własnej inicjatywy swoje podanie rekrutacyjne w firmie ACCURAT!
Po wpłynięciu Twojego podania rekrutacyjnego zostanie one niezwłoczne sprawdzone i porównane z profilami wymagań naszych klientów. W przypadku znalezienia pasującej do Twoich kwalifikacji oferty niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia na spotkanie w siedzibie naszej firmy i bliższego poznania. Nie rezygnuj, jeżeli nie zgłosimy się od razu! Twoje podanie zostanie mimo tego umieszczone w naszej bazie i często w późniejszym okresie pojawia się możliwość zatrudnienia, o której naturalnie Cię poinformujemy.

Niezwykle ważne jest dla nas zaoferowanie wszystkim naszym pracownikom atrakcyjnego i harmonijnego stanowiska pracy z szerokim spektrum czynności, dopasowanym dla oferowanej wydajności i atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz wysokim poziomem zadowolenia z zatrudnienia. Oprócz ogólnych standardów, jak wynagrodzenie zgodne taryfą Federalnego Zrzeszenia Pracodawców e.V. (BAP)*, min. 24-dniowy urlop (w zależności od długości stażu pracy nawet do 30 dni) oraz umowa o pracę na czas nieokreślony z firmą ACCURAT, oferujemy Ci dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy, elastyczność dzięki koncie czasowym oraz szansę na zatrudnienie przez jedną z firm, będącą naszym klientem. Stałym elementem naszej oferty kierowanej do Ciebie są również szerokie możliwości kształcenia ustawicznego.
Oferujemy Ci stale szeroką paletę możliwości zawodowych i rozwoju kariery, interesujące i atrakcyjne stanowiska pracy dzięki rosnącej bazie stałych klientów, otwartość na nowości oraz kompetentne usługi doradcze. Przez cały czas staramy się wspierać naszych pracowników w realizacji ich zawodowych celów i dawać im możliwość kształtowania swojej kariery wg ich własnych wyobrażeń.

W przypadku pytań lub chęci zdobycia dalszych informacji prosimy o kontakt z nami!

Kontakt

ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH
Zepernicker Chaussee 7
16321 Bernau

Telefon: +49 (0)30 847156 - 0
Faks: +49 (0)30 847156 - 79

E-mail: kontakt@accurat.eu