button
Job Titelbild

Wir suchen für unsere Niederlassung in Bottrop

Hilfskraft (m/w/d)

Kurzbeschreibung

Berufsfeld:

Logistik: Lagerhelfer, Kommissionierer

Beruf:

Helfer/in - Lagerwirtschaft, Transport

Abschluss:

nicht relevant

Beschäftigungsort:

Geldern

Arbeitsbeginn:

16.03.2020

Willkommen

Die ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH steht seit vielen Jahren für zuverlässige Partnerschaft mit unseren Kunden und Mitarbeitern. Mehr als 4.000 Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter unterschiedlichster Qualifikationen stehen unseren Kundenunternehmen in nahezu allen Wirtschaftsbereichen täglich zur Verfügung.

Für unseren Kunden suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt 

Helfer (m/w/d) für ein Pflanzenlager in Geldern (Lüllingen)

Ihre Aufgaben:


- Pflanzen Kommissionieren 
- LKW be- und entladen
- Transporttätigkeiten

Ihr Profil:- Zuverlässigkeit 
- körperlich belastbar (viel laufen und heben)
- hohes Maß an Motivation und Qualitätsbewusstsein
- ausreichend Deutschkenntnisse

Ihre Perspektiven


  • Accurat wurde ausgezeichnet mit dem Focus-Gütesiegel als Top-Personaldienstleister 2014, 2015 und 2016 in Deutschland
  • BAP Tarifvertrag mit Branchentarifzuschlägen
  • Zuschläge für Überstunden, Nachtschicht, Sonntags- und Feiertagsarbeit
  • Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • 24 Stunden Betreuung durch unser Team
ACCURAT Personaldienstleistungen

Schützenstr. 9a, 46236 Bottrop

Tel. 02041 782444-0, Fax. 02041 782444-9

Email Bottrop@accurat.eu

Praca dla pracowników i tych, którzy chcą nimi zostać

W powyższej bazie danych znajdziesz wszystkie kwalifikacje, jakich nasze różne oddziały aktualnie poszukują w Twojej okolicy. Jeżeli aktualnie nie ma interesującego Cię stanowiska, możesz mimo to złożyć z własnej inicjatywy swoje podanie rekrutacyjne w firmie ACCURAT!
Po wpłynięciu Twojego podania rekrutacyjnego zostanie one niezwłoczne sprawdzone i porównane z profilami wymagań naszych klientów. W przypadku znalezienia pasującej do Twoich kwalifikacji oferty niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia na spotkanie w siedzibie naszej firmy i bliższego poznania. Nie rezygnuj, jeżeli nie zgłosimy się od razu! Twoje podanie zostanie mimo tego umieszczone w naszej bazie i często w późniejszym okresie pojawia się możliwość zatrudnienia, o której naturalnie Cię poinformujemy.

Niezwykle ważne jest dla nas zaoferowanie wszystkim naszym pracownikom atrakcyjnego i harmonijnego stanowiska pracy z szerokim spektrum czynności, dopasowanym dla oferowanej wydajności i atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz wysokim poziomem zadowolenia z zatrudnienia. Oprócz ogólnych standardów, jak wynagrodzenie zgodne taryfą Federalnego Zrzeszenia Pracodawców e.V. (BAP)*, min. 24-dniowy urlop (w zależności od długości stażu pracy nawet do 30 dni) oraz umowa o pracę na czas nieokreślony z firmą ACCURAT, oferujemy Ci dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy, elastyczność dzięki koncie czasowym oraz szansę na zatrudnienie przez jedną z firm, będącą naszym klientem. Stałym elementem naszej oferty kierowanej do Ciebie są również szerokie możliwości kształcenia ustawicznego.
Oferujemy Ci stale szeroką paletę możliwości zawodowych i rozwoju kariery, interesujące i atrakcyjne stanowiska pracy dzięki rosnącej bazie stałych klientów, otwartość na nowości oraz kompetentne usługi doradcze. Przez cały czas staramy się wspierać naszych pracowników w realizacji ich zawodowych celów i dawać im możliwość kształtowania swojej kariery wg ich własnych wyobrażeń.

W przypadku pytań lub chęci zdobycia dalszych informacji prosimy o kontakt z nami!

Kontakt

ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH
Zepernicker Chaussee 7
16321 Bernau

Telefon: +49 (0)30 847156 - 0
Faks: +49 (0)30 847156 - 79

E-mail: kontakt@accurat.eu