button
Job Titelbild

Wir suchen für unsere Niederlassung in Dortmund

Gabelstapler Fahrer Tiefkühllager / Frischelager M/W/D

Kurzbeschreibung

Berufsfeld:

Logistik: Staplerfahrer

Beruf:

Gabelstaplerfahrer/in

Abschluss:

kein Schulabschluss

Beschäftigungsort:

Bochum

Arbeitsbeginn:

13.12.2021

Alles anzeigen

Willkommen bei ACCURAT

Wir sind ein seit 25 Jahren erfolgreicher Personaldienstleister mit 39 Standorten in Deutschland und 5 weiteren Standorten innerhalb Europas.


Wir suchen für unseren Kunden in Bochum einen Gabelstaplerfahrer M/W/D .

Die Arbeit auf dem Stapler ist auf dem Außen Gelände bei jedem Wetter.  

IHRE AUFGABEN:

 • Be- und Entladen von LKW´s
 • kommissionieren von Waren nach Listen
 • umpacken von Waren
 • Kontrolle der Waren auf Qualität und Vollständigkeit

Profil:

 • Berufserfahrung in der Lagerlogistik wünschenswert aber keine Voraussetzung 
 • Gute Deutschkenntnisse
 • Belastbarkeit und Zuverlässigkeit
 • Bereitschaft zur Schichtarbeit
 • Führerschein Klasse B und eigener Pkw wünschenswert

Unser Angebot:

Wir bieten Ihnen ein angenehmes Arbeitsumfeld,eine intensive Einarbeitung bei unseren Kunden und eine professionelle Betreuung durch unser Team.
Desweiteren können wir garantieren:

 • Zahlung von Urlaubs- und Weihnachtsgeld
 • bis zu 30 Tage Urlaub im Jahr
 • Anwendung des BZA/BAP Tarifvertrages und damit 100 prozentige Transparenz


Fühlen Sie sich angesprochen und erkennen Ihr Profil? Dann bewerben Sie sich noch heute! Wir freuen uns auf Ihre aussagekräftigen und vollständigen Bewerbungsunterlagen!

ACCURAT Personaldienstleistungen

Westenhellweg 85-89, 44135 Dortmund

Tel. 0231 9580789-0, Fax. 0231 9580789-9

Email bewerbung@accurat.eu

Praca dla pracowników i tych, którzy chcą nimi zostać

W powyższej bazie danych znajdziesz wszystkie kwalifikacje, jakich nasze różne oddziały aktualnie poszukują w Twojej okolicy. Jeżeli aktualnie nie ma interesującego Cię stanowiska, możesz mimo to złożyć z własnej inicjatywy swoje podanie rekrutacyjne w firmie ACCURAT!
Po wpłynięciu Twojego podania rekrutacyjnego zostanie one niezwłoczne sprawdzone i porównane z profilami wymagań naszych klientów. W przypadku znalezienia pasującej do Twoich kwalifikacji oferty niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia na spotkanie w siedzibie naszej firmy i bliższego poznania. Nie rezygnuj, jeżeli nie zgłosimy się od razu! Twoje podanie zostanie mimo tego umieszczone w naszej bazie i często w późniejszym okresie pojawia się możliwość zatrudnienia, o której naturalnie Cię poinformujemy.

Niezwykle ważne jest dla nas zaoferowanie wszystkim naszym pracownikom atrakcyjnego i harmonijnego stanowiska pracy z szerokim spektrum czynności, dopasowanym dla oferowanej wydajności i atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz wysokim poziomem zadowolenia z zatrudnienia. Oprócz ogólnych standardów, jak wynagrodzenie zgodne taryfą Federalnego Zrzeszenia Pracodawców e.V. (BAP)*, min. 24-dniowy urlop (w zależności od długości stażu pracy nawet do 30 dni) oraz umowa o pracę na czas nieokreślony z firmą ACCURAT, oferujemy Ci dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy, elastyczność dzięki koncie czasowym oraz szansę na zatrudnienie przez jedną z firm, będącą naszym klientem. Stałym elementem naszej oferty kierowanej do Ciebie są również szerokie możliwości kształcenia ustawicznego.
Oferujemy Ci stale szeroką paletę możliwości zawodowych i rozwoju kariery, interesujące i atrakcyjne stanowiska pracy dzięki rosnącej bazie stałych klientów, otwartość na nowości oraz kompetentne usługi doradcze. Przez cały czas staramy się wspierać naszych pracowników w realizacji ich zawodowych celów i dawać im możliwość kształtowania swojej kariery wg ich własnych wyobrażeń.

W przypadku pytań lub chęci zdobycia dalszych informacji prosimy o kontakt z nami!

Kontakt

ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH
Zepernicker Chaussee 7
16321 Bernau

Telefon: +49 (0)30 847156 - 0
Faks: +49 (0)30 847156 - 79

E-mail: kontakt@accurat.eu