button

Opinie klientów

„Współpraca przebiega bez problemu, potencjał sił roboczych w odniesieniu do specjalistycznych branż jest niekiedy za mały.” (SCHERDEL Feinschneidtechnik GmbH)

ACCURAT Automotive

Firma ACCURAT jest dostawcą usług personalnych, który udostępnia wykwalifikowanych pracowników. Do naszego rozbudowanego spektrum usług należy również branża samochodowa.
Mniejsze i średnie szkody w samochodzie stanowią coraz większy czynnik kosztowy dla ich właścicieli i firm. Tradycyjne metody usunięcia tych uszkodzeń jest najczęściej czasochłonne i kosztowne, a samochód znacznie traci na wartości. Dzięki zorientowanemu na wartości kierowaniu firmą zapewniamy zaawansowane technicznie kompetencje oraz dojrzałą świadomość dot. jakości. Udostępniamy naszym klientom profesjonalnych i doświadczonych specjalistów z branży samochodowej, np. specjalistów w zakresie drobnych napraw (SMART-Repair), kierowców zawodowych z branży Automobil Transport Logistic, monterów przemysłowych z branży budowy maszyn, rzeczoznawców samochodowych oraz wielu innych fachowców. Realizacja usług w branży samochodowej na absolutnie najwyższym poziomie jakościowym i perfekcyjny serwis czynią z nas godnego zaufania partnera w tej dziedzinie. Nasze usługi realizujemy w nieskomplikowany sposób i na miejscu u klienta oraz idealnie dostosowujemy się do wytycznych określonych przez producenta samochodów. Dzięki naszemu kompetentnemu zespołowi składającemu się z personelu CRM Management, wysoko wykwalifikowanych techników jesteśmy przez cały czas dostępni dla naszych klientów w przypadku każdego specyficznego zadania. Ten zespół wspierany jest przez kierowników projektu odpowiedzialnych za wsparcie działań zewnętrznych w firmie klienta.
Nasz cel: Maksymalne zadowolenia klienta przy najefektywniejszym wykorzystaniu dostępnych zasobów ze skoncentrowaniem się na efekcie koszty-korzyści.

Kontakt

ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH
Zepernicker Chaussee 7
16321 Bernau

Telefon: +49 (0)30 847156 - 0
Faks: +49 (0)30 847156 - 79

E-mail: kontakt@accurat.eu